Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Бібліотечне свято «Моє славне місто»

З нагоди відзначення 1003-ї річниці від першої літописної згадки про місцевість, де нині стоїть Бориспіль, та святкування Дня міста в бібліотеці філії проведено Бібліотечне свято «Моє славне місто».

Провідний бібліотекар Ніна Бахмат ознайомила читачів з історичною довідкою про Бориспіль, розповіла про письменників краю. Провела вікторину-подорож «Чи знаєте ви Бориспіль?» про історичне минуле міста, під час якої діти відшукували відповіді на запитання в книгах, представлених на краєзнавчій виставці «Моє славне місто». Кожен зміг перевірити себе на знання історії рідного краю.

Бібліотекар допомогла підібрати літературу для написання науково-дослідницької роботи «Бориспіль в 30-40-х роках» учню одинадцятого класу Євгенію Солюку.

Також десятикласники Щатський Богдан та Новаш Іван за допомогою книг з бібліотеки, нтернету та консультацій бібліотекаря готували газету до уроку англійської мови.

Насамкінець, бібліотекар разом з дітьми здійснили віртуальну мандрівку вулицями міста.

На святкуванні міста, що відбувалось на міській площі, представниками від бібліотеки-філії були читачі Ірина Данкова та Євгенія Ільєнко. Вони із задоволенням відгукнулись на прохання бібліотекаря стати учасниками свята і перевтілились у живі скульптури, прикрасивши фотозони.