Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Яскраві кольори «Трипільського кола»

Уже всьоме відкрило для нас свої простори «Трипільське коло» у Ржищеві. Цьогорічна стихія - Земля та гасло: «Збережемо природу - збережемо рід». Фестиваль поширює ідеї здорового способу життя, всебічного розвитку, творчості, екології довкілля та життя в гармонії з природою. На території фестивалю було представлено більше 30 майданчиків з різних напрямків.

Як і попередні роки, я була учасником майданчика «Трипільське містечко» зі своїми творчими роботами (вітражний розпис, магніти, листівки, прикраси для волосся) та майстер-класами. Наша подорож почалася з хмарного та дощового четверга 26 червня. Нам- організаторам та учасникам - довелося складати іспит на виживання в сурових польових умовах. Протягом всього дня лив дощ, було досить прохолодно та вітряно, ми повністю змокли, дощ розмив поле та перетворив у місця з важкою прохідністю. Людей було мало, я їх розумію, бо почуватися комфортно з мокрими ногами та одягом, сильним вітром, хмарним небом посеред поля досить не просто. Деяким, незважаючи на люту стихію, вдалося розпалити багаття , і люди, стоячи біля вогню в дощовиках, мокли, але вже з теплом. Все - таки нам вдалося розбити табір, поставити намети завдяки нашим відважним хлопцям та влаштувати польовий обід.

Поляруш Катерина
Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло 2013. Вода»

Простір краси, простір нових відкриттів , світла та любові відкриває для кожного фестиваль Трипільське коло. Безліч екологічних, оздоровчих, спортивних, музичних, освітніх та просвітницьких програм в стилі «етно» зустріли вас на території фесту.
Такий набір різних заходів сприяє нашому розвитку,як особистості, тим паче що кожен може обрати для себе те, що йому ближче та провести незабутні чотири дні на просторах природи, серед різноманітних польових трав, чистого повітря, теплого сонця, безмежного неба – наповнитись благодаттю нашої богатої землі.
Як тільки потрапила в цю атмосферу самобутності, пройшлася босоніж по траві, вдихнула повітря на повні груди- відразу відчула в собі місце спокою, натхнення, внутрішньої рівноваги та тихої-тихої радості і про себе сказала: як же я люблю це місце!
Як вже склалося по традиції на Трипільське коло я потрапила не тільки гостею, але й учасником. Я проводила творчі майстер-класи по розпису дерев’яних ложок та створенню листівки із символами та знаками трипільської культури. В основному учасниками моїх занять, звичайно, були діти, адже кому як не їм цікаво малювати, розфарбовувати та щось вирізати із картону? Але й для дорослих це досить цікаве та пізнавальне заняття, адже знайомство з трипільською культурою захопливе. Роздивитися глиняні вироби, малюнки, почути про давню цивілізацію, познайомитися зі значенням сакральних знаків та символів, погодьтеся, цікаво (тим паче, що ця культура - наше історичне та духовне надбання). Та ще цікавіше обрати саме ті знаки, які допоможуть втілити в життя наші найзаповітніші мрії- адже ми створюємо свою унікальну ложку-оберіг! На майданчику були представлені і мої творчі роботи в техніці «вітражний розпис».

Поляруш Катерина