Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Ангел наш добрий - мати Софія

Любо́в Миха́йлівна Білозе́рська (1942 - 2016) - український педагог-новатор, справжній патріот України, щедра душею жінка, любляча матір, берегиня духовних і моральних цінностей. Любов Білозерська - авторка поетичних збірок «Хвала сонцю», «З молитвою про Україну», «Пора розплаканих дощів» та прозових творів, громадський діяч.

Все життя прожила в рідному селі Стецівка Звенигородського району Черкаської області. З дитинства її душа черпала мудрість з батьківських долонь, заряджалась енергетикою священної землі, купалася в суцвітті рідної мови. Залюблена у своє рідне село та його людей, у задушевну пісню, у красу мальовничої природи, у навколишній світ - вона ставала окриленою до творчих злетів, духовного самоствердження, до благих діянь.

Любов Михайлівна понад 40 років працювала в Стецівській школі вчителем української мови та літератури, заступником директора з виховної роботи, а з 1992 по 2013 - директором закладу. Вона створила систему виховання підростаючого покоління на засадах етнопедагогіки - через відродження народних традицій, звичаїв, обрядів, народних ремесел. Її колишні учні працюють викладачами, журналістами, займають керівні посади.

Ми пропонуємо вам до прочитання книгу Любові Білозерської «Ангел наш добрий - мати Софія», яку люб’язно предоставив Бориспільській міській бібліотеці для публікації на сайті син Валерій Білозерський.