Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Дитяча бібліотека

«Благородним стане серце,
Як води воно нап’ється
Із книжкового джерельця»

Саме під таким девізом працює дитяча бібліотека, що входить до складу Бориспільської міської централізованої бібліотечної системи. На сьогоднішній день бібліотека є центром духовності, спілкування, дозвілля. Тут можна не тільки отримати книгу і одержати потрібну інформацію. Це улюблене місце для дітей, де можна підготуватись до уроків, пограти в ігри, ознайомитися з новими журналами, стати учасником шахового турніру.

При бібліотеці діє клуб комп’ютерної грамотності «Павутинка», на засіданнях якого діти отримають перші навики у роботі на комп’ютері. До роботи клубу залучаються волонтери.

А відвідавши літературну вітальню «У світі лампи чарівної» діти можуть не тільки послухати голосне читання літературних творів, а й самим проявити акторські здібності.

А ще в дитячій бібліотеці оформлено етнографічний куточок «Немає переводу добрим звичаям народу», де проходять уроки народознавства, українські вечорниці та інші обрядові свята.

Кожного року в рамках Всеукраїнського тижня дитячої книги в бібліотеці проводиться Свято книги – головне свято дитячої бібліотеки, під час якого відбуваються зустрічі з письменниками та поетами, проходять театралізовані дійства.

Бібліотека співпрацює зі школами міста, Будинком дитячої творчості, Дитячим центром творчості «Еврика», музичною школою, музеями міста, народними майстрами та творчими людьми.

Бібдіотечні фахівці надають консультації молодим батькам по залученню дітей до книги і читання, а також по вихованню дитини. Ми впевнені, що саме книга приносить дитині найбільшу користь і саме книга відіграє головну роль у формуванні особистості. Адже благополуччя нашої держави залежить від майбутнього покоління, від наших дітей!

Пріоритетом в роботі бібліотеки є відродження українських традицій, виховання духовності майбутніх поколінь, виховання любові до книги, до читання, до України.
Адреса: Київська обл., м.Бориспіль,
вул.Київський Шлях, 45

Тел.: (04595)6-47-21

Електронна адреса: dbiblioteka@ukr.net

Група в Facebook: https://www.facebook.com/groups/425595014546749/