Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Година європейської інформації

7 грудня 2016 в центральній бібліотеці при пункті європейської інформації було проведено годину цікавої інформації.

Бібліотекар Надія Балицька розповіла користувачам про Іспанію, яка є четвертою країною в Європі, після Росії, України і Франції, та є другою за величиною в Європейському Союзі.

Відвідувачі дізнались багато цікавої та різноманітної інформації про історію, державний устрій, пам’ятки та видатні особистості Іспанії. Також читачі довідались про засоби, як можна подорожувати цією країною.

7 Грудня 2016
Європейський вибір
Революція, яка змінила нас

23 листопада 2016 в читальному залі центральної бібліотеки відбулися голосні читання, присвячені Євромайдану зими 2013-2014 років.

Бібліотекарі Людмила Базікалова та Надія Балицька познайомили читачів з інформацією про причини протестів, які розпочались 21 листопада 2013 року.

Бібліотекарі зачитали жахливу детальну статистику зростання протестних настроїв восени 2013 року, яке призвело до силового протистояння.

23 Листопада 2016
Європейський вибір
Знай про Європу більше

До Дня народження Європейського союзу (1 листопада) в центральній бібліотеці проведено бібліоінформину «Знай про Європу більше».

Відвідувачі заходу дізнались, що Європейський союз - найбільш природне сучасне економіко-геополітичне об’єднання, яке представлене більш ніж пів мільярдом її жителів.

Утворений на основі підписаного 7 лютого 1992 року Маастрихтського договору, який набув чинності 1 листопада 1993 року.

2 Листопада 2016
Європейський вибір
Поліція на сторожі правопорядку

6 жовтня 2016 року методист центральної бібліотеки Борисполя організувала зустріч учнів 10 класу ЗОШ № 1 з інспектором патрульної поліції лейтенантом Іриною Горобченко.

Зустріч почалась з демонстрації відео присяги патрульної поліції Борисполя, яка відбулась 24 березня 2016 року.

В своєму виступі перед підлітками Ірина Горобченко пояснила, які дії вважаються порушенням громадського порядку – це і паління на зупинках громадського транспорту, і вживання алкогольних напоів та висловлювання ненормативною лексикою в громадських місцях.

6 Жовтня 2016
Європейський вибір
Бліц інформація «Цікаво про Євросоюз»

5 жовтня 2016 року працівник читального залу Надія Балицька зробила євро- повідомлення для відвідувачів бібліотеки. Зустріч відбулась в Пункті європейської інформації, де представлені документи щодо євроінтеграції.

Надія Володимирівна розповіла про країни-члени Європейського Союзу, що приєднались до Європейської економічної спільноти починаючи з 1958 року. Присутні дізнались про те, що Європейський Союз був заснований шістьма країнами, але після 1958 року відбулось п'ять етапів послідовного розширення ЄС.

5 Жовтня 2016
Європейський вибір