Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Знай про Європу більше

До Дня народження Європейського союзу (1 листопада) в центральній бібліотеці проведено бібліоінформину «Знай про Європу більше».

Відвідувачі заходу дізнались, що Європейський союз - найбільш природне сучасне економіко-геополітичне об’єднання, яке представлене більш ніж пів мільярдом її жителів.

Утворений на основі підписаного 7 лютого 1992 року Маастрихтського договору, який набув чинності 1 листопада 1993 року.

2 Листопада 2016
Європейський вибір
Поліція на сторожі правопорядку

6 жовтня 2016 року методист центральної бібліотеки Борисполя організувала зустріч учнів 10 класу ЗОШ № 1 з інспектором патрульної поліції лейтенантом Іриною Горобченко.

Зустріч почалась з демонстрації відео присяги патрульної поліції Борисполя, яка відбулась 24 березня 2016 року.

В своєму виступі перед підлітками Ірина Горобченко пояснила, які дії вважаються порушенням громадського порядку – це і паління на зупинках громадського транспорту, і вживання алкогольних напоів та висловлювання ненормативною лексикою в громадських місцях.

6 Жовтня 2016
Європейський вибір
Бліц інформація «Цікаво про Євросоюз»

5 жовтня 2016 року працівник читального залу Надія Балицька зробила євро- повідомлення для відвідувачів бібліотеки. Зустріч відбулась в Пункті європейської інформації, де представлені документи щодо євроінтеграції.

Надія Володимирівна розповіла про країни-члени Європейського Союзу, що приєднались до Європейської економічної спільноти починаючи з 1958 року. Присутні дізнались про те, що Європейський Союз був заснований шістьма країнами, але після 1958 року відбулось п'ять етапів послідовного розширення ЄС.

5 Жовтня 2016
Європейський вибір
Галерея цікавих людей «Бориспіль – місто європейське»

22 вересня 2016 в центральній бібліотеці в рамках Галереї цікавих людей «Бориспіль – місто європейське» зібрались шанувальники рідного слова та пісні. Всіх виступаючих об’єднує любов до землі і всього сущого на ній. Власну збірку «Кольори веселки» представила бориспільська письменниця Людмила Тоцька. Людмила Миколаївна цікаво і вишукано розповіла про свій творчій шлях, присутні почули твори в майстерному акторському виконанні. Слухачів дуже вразила історія кохання двох бориспільців під час Другої світової війни з новели «Дві долі».

22 Вересня 2016
Європейський вибір
Година корисної інформації

3 серпня 2016 в центральній бібліотеці Борисполя проведено годину актуальної інформації, присвяченої даті - 3 серпня 1949 року, коли набрав чинності Статут Ради Європи.

Рада Європи була заснована після промови Вінстона Черчілля в університеті Цюріху 19 вересня 1946 року незабаром по завершенні Другої Світової Війни, в котрій він закликав до створення «сполучених держав Європи» на зразок Сполучених Держав Америки.

3 Серпня 2016
Європейський вибір