Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Цікаво про Євросоюз

24 січня 2017 в центральній бібліотеці при пункті європейської інформації було проведено годину цікавої інформації.

Бібліотекар Надія Балицька розповіла користувачам про Францію, яка є другою країною в Європі, після України, та самою великою за площею в Європейському Союзі.

24 Січня 2017
Європейський вибір
ПЄІ запропонував тему: Ексклюзивне фото чи допомога?

24 січня 2017 в приміщенні інформаційно-довідкового культурно-мистецького центру, де створений пункт європейської інформації, на занятті фотогуртка «Юний фотограф» було проведено цікаву розмову про етику фотографа.

Координатор ПЄІ Олена Костюкова розповіла слухачам про відоме всьому світу фото «Між двома стерв’ятниками». Про трагічну долю Кевіна Картера, автора фотографії, який отримав за неї в 1994 році Пулітцерівську премію. Дітям було запропоновано інформацію для роздуму про етику фотографа та загальнолюдські цінності.

24 Січня 2017
Європейський вибір
Шенгенська віза

21 грудня 2007 року до Шенгенської зони приєдналися 9 нових держав-членів ЄС, що пристали в Європейський союз 2004 року (окрім Кіпру). Литва, Латвія, Естонія, Польща, Чехія, Словаччина, Словенія, Угорщина і Мальта.

21 грудня 2016 в центральній бібліотеці для користувачів було зроблено євро повідомлення, присвячене цій події.

Відвідувачі отримали інформацію і щодо історії Шенгенської угоди, і про порядок отримання візи, і про особливості оформлення шенгенської візи для громадян України.

21 Грудня 2016
Європейський вибір
Година європейської інформації

7 грудня 2016 в центральній бібліотеці при пункті європейської інформації було проведено годину цікавої інформації.

Бібліотекар Надія Балицька розповіла користувачам про Іспанію, яка є четвертою країною в Європі, після Росії, України і Франції, та є другою за величиною в Європейському Союзі.

Відвідувачі дізнались багато цікавої та різноманітної інформації про історію, державний устрій, пам’ятки та видатні особистості Іспанії. Також читачі довідались про засоби, як можна подорожувати цією країною.

7 Грудня 2016
Європейський вибір
Революція, яка змінила нас

23 листопада 2016 в читальному залі центральної бібліотеки відбулися голосні читання, присвячені Євромайдану зими 2013-2014 років.

Бібліотекарі Людмила Базікалова та Надія Балицька познайомили читачів з інформацією про причини протестів, які розпочались 21 листопада 2013 року.

Бібліотекарі зачитали жахливу детальну статистику зростання протестних настроїв восени 2013 року, яке призвело до силового протистояння.

23 Листопада 2016
Європейський вибір