Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Подорож чарівною Європою

5 травня 2017 р. в пункті європейської інформації, що діє в центральній бібліотеці, відвідувачі подорожували з «Бібліоглобусом» до Нідерландів.

5 Травня 2017
Європейський вибір
З «Бібліоглобусом» до Нідерландів

20 квітня 2017 Казковою Європою з «Бібліоглобусом» подорожували користувачі читального залу бориспільської центральної бібліотеки – цього разу вони відвідали королівство Нідерланди. Учасники заходу дізнались багато цікавого з історії країни північної Європи, яку часто неофіційно називають Голандією; ознайомились з її економікою та релігією.

20 Квітня 2017
Європейський вибір
Подорожуємо Італією

Добре подорожувати країнами Євросоюзу разом з "Бібліоглобусом" не виходячи з бібліотеки! От і сьогодні, 14 березня 2017, в чергову подорож Єропою повела користувачів читального залу бібліотекар Надія Балицька.

Сонячна Італія! Одна з найкрасивіших європейських країн. Так, саме тут всім відомі руїни Колізею, Пізанська башта, яка вже не одне століття падає. Так, саме цій країні ми завдячуємо таким продуктам як піцца, паста, сир мацарела і багато чого ще.

14 Березня 2017
Європейський вибір
Участь бібліотеки в Інтерактивному ярмарку ідей

10 березня 2017 р. бориспільська центральна бібліотека взяла участь в Інтерактивному ярмарку ідей щодо роботи Пунктів європейської інформації у бібліотеках. Під час ярмарку можна було ознайомитись із результатами проекту за 2016 рік, дізнатись про кращий досвід роботи таких пунктів в українських бібліотеках. Захід було організовано Українською Бібліотечною асоціацією, були представлені 96 учасників конференції.

10 Березня 2017
Європейський вибір
Подорожуємо Німеччиною

10 лютого 2017 в центральній бібліотеці в пункті європейської інформації було проведено годину європейської інформації «Подорожуємо Німеччиною». Бібліотекар Надія Балицька розповіла користувачам про Німеччину, яка є провідною політичною силою на Європейському континенті.

Німеччина – член Європейського Союзу та НАТО. Країна з найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському союзі. Федеративна Республіка Німеччина – технологічний лідер в багатьох галузях. Після США Німеччина є другим найпопулярнішим місцем міграції в світі.

10 Лютого 2017
Європейський вибір