Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
День інформації «Європа – наш спільний дім»

В травневі дні європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху України.

17 травня 2017 в пункті європейської інформації центральної бібліотеки, було проведено інформаційний коктейль «На побачення з Європою» в рамках дня інформації «Європа – наш спільний дім» для учнів ЗОШ № 1.

17 Травня 2017
Європейський вибір
«Знай про Європу більше»

13 травня 2017 в міській дитячій бібліотеці до Дня Європи в Україні розгорнуто тематичну викладку літератури «Знай про Європу більше». Провідний бібліотекар Надія Смоліна ознайомила маленьких відвідувачів з представленою літературою.

13 Травня 2017
Європейський вибір
Подорож чарівною Європою

5 травня 2017 р. в пункті європейської інформації, що діє в центральній бібліотеці, відвідувачі подорожували з «Бібліоглобусом» до Нідерландів.

5 Травня 2017
Європейський вибір
З «Бібліоглобусом» до Нідерландів

20 квітня 2017 Казковою Європою з «Бібліоглобусом» подорожували користувачі читального залу бориспільської центральної бібліотеки – цього разу вони відвідали королівство Нідерланди. Учасники заходу дізнались багато цікавого з історії країни північної Європи, яку часто неофіційно називають Голандією; ознайомились з її економікою та релігією.

20 Квітня 2017
Європейський вибір
Подорожуємо Італією

Добре подорожувати країнами Євросоюзу разом з "Бібліоглобусом" не виходячи з бібліотеки! От і сьогодні, 14 березня 2017, в чергову подорож Єропою повела користувачів читального залу бібліотекар Надія Балицька.

Сонячна Італія! Одна з найкрасивіших європейських країн. Так, саме тут всім відомі руїни Колізею, Пізанська башта, яка вже не одне століття падає. Так, саме цій країні ми завдячуємо таким продуктам як піцца, паста, сир мацарела і багато чого ще.

14 Березня 2017
Європейський вибір