Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Галерея цікавих людей «Бориспіль – місто європейське»

22 вересня 2016 в центральній бібліотеці в рамках Галереї цікавих людей «Бориспіль – місто європейське» зібрались шанувальники рідного слова та пісні. Всіх виступаючих об’єднує любов до землі і всього сущого на ній. Власну збірку «Кольори веселки» представила бориспільська письменниця Людмила Тоцька. Людмила Миколаївна цікаво і вишукано розповіла про свій творчій шлях, присутні почули твори в майстерному акторському виконанні. Слухачів дуже вразила історія кохання двох бориспільців під час Другої світової війни з новели «Дві долі».

22 Вересня 2016
Європейський вибір
Година корисної інформації

3 серпня 2016 в центральній бібліотеці Борисполя проведено годину актуальної інформації, присвяченої даті - 3 серпня 1949 року, коли набрав чинності Статут Ради Європи.

Рада Європи була заснована після промови Вінстона Черчілля в університеті Цюріху 19 вересня 1946 року незабаром по завершенні Другої Світової Війни, в котрій він закликав до створення «сполучених держав Європи» на зразок Сполучених Держав Америки.

3 Серпня 2016
Європейський вибір
«Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках»

Бориспільська міська бібліотека здобула перемогу у додатковому конкурсі за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).Проект передбачає розширення мережі центрів європейської інформації, які створені на базі більшості українських бібліотечних систем.

15 Липня 2016
Європейський вибір
«Бібліоглобус»: подорож з бібліотекою

Шановні відвідувачі! В міській центральній бібліотеці цього літа розпочав роботу бібліотечний клуб «Бібліоглобус» - для тих, хто полюбляє подорожувати нашою прекрасною і дуже привабливою туристичною Україною.

А ще існує безліч цікавих куточків на планеті Земля, які можна відвідати… У вас є можливість визначитись, куди б ви хотіли відправитись разом з нами наступного разу!

Надійними помічниками в подорожах нам будуть книги та ілюстровані журнали, які будуть доповнюватись інформацією з Інтернету. Подорожуючи ми будемо знайомитися з історією країни, її культурою і, головне, з її літературним надбанням – письменниками та їхніми творами.

Протягом бібліоподорожі на вас чекають нові враження, відкриття та незабутні хвилини спілкування і радості! Символом нашого читацького клубу - глобус, подарований бібліотеці Міжнародним центром досліджень та інформації (IREX).

Якщо ви готові змінювати себе і світ в бік добра, тоді – вирушаймо в подорож з бібліотекою!

16 Червня 2015
Європейський вибір